CI-logo-disi.png

 19 MAYIS PERŞEMBE

11:00              Festival Açılış


13:00-14:00    Üstün Bradırs “İmza Günü” | Üstün Bradırs Stand No:26

14:00-15:00    Okan Bayülgen ile Çizer Masası, Resimli Roman Kültürü “Ergün Gündüz, Yıldıray Çınar, Orhan Umut Gökçek” | Ana Sahne

14:30-15:30    Mis Dergisi Çizerleri “İmza Günü” | Mis Dergisi Stand No:12

15:30-16:30    Bedia Ceylan Güzelce Moderatörlüğünde “Bayan Yanı” Çizer ve Yazarları Ramize Erer, Gülay Batur, Raziye İçoğlu | Ana Sahne

17:00-18:00    Bayan Yanı “İmza Günü” | Bayan Yanı Stand No:6

17:00-18:00    Ali Erhan Tamer, Yüksel Doğru, Salih Güngör “Metaverse & NFT Hiç Komik değil?” | Ana Sahne

18:30-19:00    Hande Yögen-Aslı Akbay Stand-Up Show | Ana Sahne

19:00-19:30    Kafa Radyo “Gün Sonu Müzik” | Açık Alan

13:00-14:00    Varol Yaşaroğlu ile Kral Şakir Çiziyoruz | Çocuk Atölyesi

SÜPER PENGUEN ÇOCUK ATÖLYESİ

15:00-16:00    Memo Tembelçizer ile Karikatür Atölyesi (7+ Yaş) | Çocuk Atölyesi

16:30-17:30    Koş, Çiz, Karala Duvarı Hayallerinle Boya | Çocuk Alan

 20 MAYIS CUMA

11:00              Festival Açılış


13:00-14:00    Memo Tembelçizer / OKY “İmza Günü” | Marmara Çizgi Stand No:27

14:00-15:00    Yüksel Doğru Moderatörlüğünde “NFT Sanatı” Tarık Tolunay, Devrim Danyal, Nazlı Eda Noyan, Onat Kibaroğlu | Ana Sahne

14:30-15:30    Yıldıray Çınar “İmza Günü” | Marmara Çizgi Stand No:27

15:30-16:30    Emrah Ablak Moderatörlüğünde Mis Dergisi Çizerleri Bülent Üstün, Zehra Ömeroğlu, Cengiz Üstün, Memo Tembelçizer | Ana Sahne

16:00-17:00    Leman Dergisi Çizerleri "İmza Günü” | Leman Dergisi Stand No:5

17:00-17:45    Salih Güngör Moderatörlüğünde “Çizgide Ne değişti, Ne değişmedi” Ergün Gündüz, Öznur Kalender, Mehmet Çağçağ | Ana Sahne

17:45-18:00    Emrah Ablak Karika Film | Ana Sahne

18:30-19:00    Akın Aslan Stand-Up Show | Ana Sahne

19:00-19:30    Kafa Radyo “Gün Sonu Müzik” | Açık Alan

SÜPER PENGUEN ÇOCUK ATÖLYESİ

13:00-14:00    Çocuklar ve Kahramanlar | Çocuk Atölyesi

15:00-16:00    Duygu Atsak Çocuklar İçin Drama Atölyesi (5+ Yaş) | Çocuk Atölyesi

KADIKÖY BELEDİYESİ KARİKATÜR EVİ ATÖLYELERİ

16:30-17:30    Sibel Bozkurt, Çizgi Roman Atölyesi | Çocuk Atölyesi

 21 MAYIS CUMARTESİ

11:00              Festival Açılış


13:00-14:00    Suat Özkan, Bahadır Boysal “İmza Günü” | Leman Dergisi Stand No:5

13:30-14:30    Sönmez Karakurt “İmza Günü” | Karakarga Yayınları Stand No:9

14:00-15:00    Levent Erden “Çizginin Altın Dönemindeki ve Bugünkü Yeri” | Ana Sahne

14:30-15:30    Ersin Karabulut “İmza Günü” | Uykusuz Dergisi Stand No:7

16:00-17:00    Okan Bayülgen Çizer Masası Ege Avcı, Kutlukhan Perker, Ersin Karabulut, Tomoe Tsuchiya (Manga) | Ana Sahne

16:00-17:00    Ergün Gündüz "İmza Günü” | Marmara Çizgi Stand No:27

17:30-18:30    Güven Kıraç Moderatörlüğünde “Mehmet Çağçağ, Tuncay Akgün, Ramize Erer” | Ana Sahne

17:30-18:30    Kutlukhan Perker “İmza Günü” | Karakarga Stand No:9

19:00-19:30    Gökben Hızlı Sayar Stand-Up Show | Ana Sahne

19:30-20:00    Kafa Radyo “Gün Sonu Müzik” | Açık Alan

SÜPER PENGUEN ÇOCUK ATÖLYESİ

13:00-14:00    Gonca Mine Çelik ile Böcek Çizim Atölyesi (6+ Yaş) | Çocuk Atölyesi

15:00-16:00    Cem Güventürk Atölyesi | Çocuk Atölyesi

16:30-17:30    Koş, Çiz, Karala Duvarı Uzayla Boya | Çocuk Alan

 22 MAYIS PAZAR

11:00              Festival Açılış


13:00-14:00    Tarık Tolunay “İmza Günü” | Tarık Tolunay Stand No:11

14:00-15:00    Vedat Özdemiroğlu Moderatörlüğünde Yazarlar Konuşuyor Fırat Budacı, Kaan Sezyum” | Ana Sahne

14:30-15:30    Ege Avcı “İmza Günü” | Baobab Stand No:10

15:30-16:30    Birol Bayram Moderatörlüğünde Sosyal Medya Çizerliği Bülent Üstün, Kemal Gökhan | Ana Sahne

16:00-17:00    Alpay Erdem "İmza Günü” | Tekir Kitap Stand No:2

17:00-18:00    Beril Şen, (Webqueen) Tolga Kıray “Manga Hakkında Herşey” | Ana Sahne

18:30-19:00    Alpay Erdem Stand-Up Show | Ana Sahne

SÜPER PENGUEN ÇOCUK ATÖLYESİ

13:00-14:00    Eda Çağıl Çağlarırmak ile Atık Malzemelerden Papağan Tasarımı (6+ Yaş) | Çocuk Atölyesi

KADIKÖY BELEDİYESİ KARİKATÜR EVİ ATÖLYELERİ

15:00-16:00    Eda Oral, Karikatür Atölyesi | Çocuk Atölyesi

16:30-17:30    Koş, Çiz, Karala Duvarı Hayallerinle Boya | Çocuk Alan